Kim jesteśmy ?

 

Jesteśmy oficjalnym ośrodkiem Polskiego Stowarzyszenia Łucznictwa Konnego, największym w Polsce.

 

JEDYNI w WIELKOPOLSCE!!!

 

Prowadzimy zajęcia 7 dni w tygodniu. Posiadamy własne wyszkolone konie (14 szt.) oraz tor koreański, węgierski, polski oraz mniejsze tory treningowe.

 

Na terenie Kawalkada Horseback Archery działa Akademia Łucznictwa Konnego.

 

Nasza Akademia pomaga w nauce i podnoszeniu umiejętności w zakresie łucznictwa konnego oraz przygotowania konia do tej dyscypliny.

 

Rytm i równowaga to najważniejsze aspekty w łucznictwie konnym, dopiero w następnej kolejności przychodzi celność, technika i rezultat sportowy.

 

Trenując łucznictwo konne musisz odrzucić klasyczne jeździectwo i klasyczne łucznictwo piesze. To odrębna , nowa dyscyplina, na którą musisz być gotowy. Tylko rytm i równowaga są niezmienne.

 

Uprawiając łucznictwo konne wkraczasz na drogę samodoskonalenia i pogłębienia swojej świadomości. 

 

To ścieżka, z której nie ma powrotu, więc zastanów się dobrze !

 

 

TRENERZY w Akademii

 

Wojtek Osiecki

 

Vice Mistrz Świata, Mistrz Europy, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Instruktor sportu ze specjalnością jeździectwo, 15 lat jako zawodnik w skokach przez przeszkody z wieloletnią praktyką sportową i dydaktyczną. Obecnie czołowy zawodnik łucznictwa konnego w Polsce i na Świecie. 
Pierwszy certyfikowany instruktor łucznictwa konnego w Polsce
Wojtek od 3 lat jest 1 w rankingu Łucznictwa Konnego w Polsce.
Wojtek wyszkolił wielu wybitnych łuczników konnych oraz jeźdzców m.in. Vice Mistrza Świata Juniorów Leszka Moniakowskiego !

 

Anna Sterczyńska

 

Ania jako 7 letnie dziecko trafiła do stajni Niwka w Puszczykowie i tak z nią konie zostały aż do dziś.
aktywnie i regularnie jeździła w Niwce przez 8 lat, nie tylko w ciągu roku szkolnego, ale również na obozy letnie i zimowe...
Po kilku latach rozpoczęła starty w zawodach skokowych.
Edukacją Ani zajęli się m.in. Janusz Nowak, Jacek Wierzchowiecki, Mirek Szłapka oraz wiele innych ciekawych osobowości jeździectwa.
Po kilku latach Ania zajęła się zupełnie innymi konkurencjami... zaczęła startować w zawodach westernowych m.in. w klubie Vaqueros.
Zdobywając wiedzę i umiejętności z zakresu jazdy western, postanowiła zostać kaskaderem. Wraz ze swoim koniem Fryderykiem Chef' s Sohn tworzyli wspaniały duet, zarówno podczas dżygitówki, jaki i innych kaskaderskich wyczynów.

Właściciel Ośrodka Jeździeckiego Kawalkada w Rakowni. Instruktor jazdy konnej i hipoterapii od 2000 roku, instruktor sportu, po kilku kursach uzupełniających wiedzę z zakresu rajdów długodystansowych, skoków oraz woltyżerki, z wieloletnią praktyką sportową i dydaktyczną.
Obecnie zawodnik łucznictwa konnego, prowadzący Team Kawalkada oraz Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Łucznictwa Konnego.

 

 

Created with WebWave CMS

Skontaktuj się z nami

mail: poczta@kawalkada.net

tel. + 48 501 610 050 

Ul. Goślińska 74 a, Rakownia

62-095 Murowana Goślina

Kawalkada Horseback Archery

 

Ośrodek Łucznictwa Konnego

 

Patronat Polskiego Stowarzyszenia Łucznictwa Konnego - JEDYNY w WIELKOPOLSCE !!!

 

Właściciel i instruktor: Anna Sterczyńska

Akademia Łucznictwa Konnego

 

Nasza Akademia pomaga w nauce i podnoszeniu umiejętności w zakresie łucznictwa konnego oraz przygotowania konia do tej dyscypliny.

 

 

Trenerzy: Anna Sterczyńska i Wojtek Osiecki

poczta@kawalkada.net

tel. + 48 501 610 050

Kawalkada Horseback Archery