Co robimy ?

 

Prowadzimy szkolenia z zakresu przygotowania konia do łucznictwa konnego. Jest to oferta dla właścicieli koni, trenujących regularnie i obcujących z końmi.
.

Łucznictwo konne to niezwykła dyscyplina, łącząca w sobie dwa różne światy – ludzki i zwierzęcy. Człowiek z łukiem w ręku współpracuje wraz z koniem. Dzięki pełnemu partnerstwu mogą osiągnąć sukces. Mózgiem tego związku jest człowiek, ale sercem jest koń.

 

Każdy, kto dosiada konia powinien wymagać od siebie samego minimum tyle, ile wymaga od swojego wierzchowca. Skoro oczekujemy, że zrozumie on nasze sygnały, my powinniśmy rozumieć jego.

 

Większość szkoleń z łucznictwa konnego uczy, jak sięgać po strzałę, naciągać cięciwę, mierzyć i trafiać do celu. Siadamy na konia, pełny naciąg, łokieć niżej, patrz na cel, strzał!

Co dzieje się przed tym wszystkim? Co pozwala nam oddać ten strzał? Jeśli chcesz się tego dowiedzieć – to szkolenie może być pomocne.

 

Możesz się dowiedzieć jak pracować z koniem w kierunku łucznictwa, jak przygotować konia do zawodów, jak złapać kontakt z obcym koniem przed zawodami, jak mieć przyjaciela i zbudować bazę do uprawiania łucznictwa konnego.

Jeśli nie chcesz być tylko pasażerem i używać konia jak narzędzia sportowego - to szkolenie może być ciekawe i pomocne dla Ciebie.

 

Ten program pokaże Ci, jak zbudować prawidłową bazę dla umiejętności łuczniczych, tak aby w pełni móc wykorzystać to, czego nauczą Cię inni. Pomoże Ci zrozumieć konia, nieodłącznego partnera w łucznictwie konnym.

Nie spotkasz się tu z typowym podejściem jeździectwa naturalnego czy klasycznego. Dowiesz się tego, co praktyczne i potrzebne. Tego, co przyda się w codziennym treningu i podczas zawodów.

 

Jest to szkolenie do momentu, w którym inne się zaczynają.

 

Regularnie co najmniej raz w miesiącu organizujemy WARSZTATY ŁUCZNICTWA KONNEGO - Nasze warsztaty pomagają w nauce i podnoszeniu umiejętności w zakresie łucznictwa konnego.
Zapraszamy wszystkie chętne osoby.

 

Na terenie Kawalkady kilka razy w roku organizowane są MIĘDZYNARODOWE ZAWODY ŁUCZNICTWA KONNEGO, PUCHARY WIELKOPOLSKI oraz ZAWODY KORESPONDENCYJNE.

 

Organizujemy zawody wyjazdowo np. Grand Prix w Hotelu Sypniewo czy "Powrót Czyngis - Chana" na Legnickim Polu.

 

 

Created with WebWave CMS

Skontaktuj się z nami

mail: poczta@kawalkada.net

tel. + 48 501 610 050 

Ul. Goślińska 74 a, Rakownia

62-095 Murowana Goślina

Kawalkada Horseback Archery

 

Ośrodek Łucznictwa Konnego

 

Patronat Polskiego Stowarzyszenia Łucznictwa Konnego - JEDYNY w WIELKOPOLSCE !!!

 

Właściciel i instruktor: Anna Sterczyńska

Akademia Łucznictwa Konnego

 

Nasza Akademia pomaga w nauce i podnoszeniu umiejętności w zakresie łucznictwa konnego oraz przygotowania konia do tej dyscypliny.

 

 

Trenerzy: Anna Sterczyńska i Wojtek Osiecki

poczta@kawalkada.net

tel. + 48 501 610 050

Kawalkada Horseback Archery